KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Beatrice jansson 12071004
nr 1207 1004
Beatrice Jansson
(f. 1965), Sverige
Beatrice Jansson, "Just idag", 2017. Signerad. Akvarell, 28x28 cm
Beatrice Jansson, svensk bildkonstnär född 1965.
Utrop:
1.500 kr - 2.000 kr
måndag 24 september 2018
kl 18:15:43
24 sep
A(u)ktion! - Konst i kampen mot diabetes
Läs mer om A(u)ktion! - Konst i kampen mot diabetes